web

Nový web právě spuštěn

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nový web právě spuštěn 630

Vítáme Vás na naší zmodernizované webové stránce. Dosavadně využívaný nástroj zdarma, samozřejmě s pěknými příplatky za nadstavbové služby, přestal stačit, za tento měsíc jsme přesáhli 5x limit pro přenesená data. Měsíční příplatek za navýšení limitu je samozřejmě pěkně tučný a vyšlo by to pomalu měsíčně dráž než běžný webhosting s doménou za rok. Nyní náš web běží na webhostingu s neomezeným limitem pro přenesená data. Web jako takový běží na redakčním systému Wordpess ve spojení s moderní šablonu umožňují přizpůsobení zobrazení pro chytré telefony a tablety. Jedinou vadou je nekompatibilita se staršími verzemi prohlížeče Internet Explorer. Nicméně vývoj jde rychle dopředu a je třeba držet krok. Doufáme, že se Vám nový web bude líbit.